Naar de inhoud
Nieuws

“Interesse Te Wierik”

Als we de Tubantia mogen geloven heeft Fortuna Sittard interesse in de 28-jarige centrale verdediger Mike te Wierik.

Te Wierik stapte aan de start van het seizoen 20/21 over van FC Groningen naar de Engelse tweedeklasser Derby County FC. Een succes is die overstap vooralsnog niet geworden en na het ontslag van trainer Phillip Cocu (die zich sterk maakte voor de komst van Te Wierik) in november, zijn Te Wieriks speelkansen bij ’the rams’ verder geslonken.

Te Wierik (en zijn zaakwaarnemer) zoeken nu naar een (externe) oplossing, maar moeten nog met Derby County de mogelijkheden bespreken.

De gewezen Nederlandse jeugdinternational doorliep de gezamenlijke jeugdopleiding van FC Twente/Heracles Almelo en debuteerde in het betaalde voetbal bij Heracles Almelo. In de zomer van 2017 stapte hij over naar FC Groningen, waar hij drie seizoenen speelde voor zijn transfer naar Derby County FC.

Naast Fortuna Sittard zou ook FC Groningen zich gemeld hebben voor Te Wierik.

Bron: Tubantia

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

12 oktober 2007
FC Haarlem1
Fortuna Sittard2
Eerste divisie 1.752 toeschouwers Lees het verslag