Naar de inhoud
Nieuws

Randers FC licht optie niet

Aan de start van het seizoen 20/21 verhuurde Fortuna Sittard aanvaller Bassala Sambou voor een seizoen aan de Deense hoogsteklasser Randers FC. In Sittard zou hij weinig aan spelen toekomen, in Denemarken zouden zijn kansen op speeltijd groter zijn.

Randers FC bedong ook een koopoptie, maar de Denen gaan die optie niet lichten. Sambou speelde achttien duels voor Randers FC in de Superligaen, waarin hij een doelpunt scoorde, maar in slechts drie van die achttien duels startte hij in de basis. Onvoldoende om die koopoptie te lichten, aldus Randers FC.

In principe keert Sambou nu terug bij Fortuna, waar hij nog een contract heeft tot de zomer van 2022. We vermoeden dat Fortuna open staat voor een vertrek, al dan niet op huurbasis.

In zijn eerste seizoen speelde Sambou 25 competitieduels (plus drie bekerduels) voor Fortuna, waarin hij drie doelpunten scoorde.

Bron: Randers FC

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

19 oktober 2025
Excelsior1
Fortuna Sittard0
Eredivisie 4.400 toeschouwers Lees het verslag